Nabídka práce pro plavčíky a záchranáře v Teplicích

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník ostrahy - požární hlídka

    POŽADUJEME: ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. C VÝHODA: Osvědčení 68-008-E (lze dodělat ve zkušební době) Doba určitá (1 rok) s možností prodloužení, uvedená mzda + 3 000 příplatky za noční směny, víkendy, svátky Hlásit se telefonicky v době 8:00-14:00 hod. nebo e-mailem (následně osobní pohovor)

  • Člen zásahové jednotky

    POŽADUJEME: ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B VÝHODA: Osvědčení 68-008-E, lze dodělat ve zkušební době ZÁKLADNÍ ZNALOST NA PC Jedná se o práci ostrahy a ochrany objektů(rodinné domy,kanceláře…) ,čipování nových objektů,vyjíždí se ze stálého místa,kde mají své zázemí. Sami nezasahují,při zjištění narušení objektu,volají dispečink.Jezdí ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako plavčík, zachránář v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro plavčíky a záchranáře Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Plavčík, zachránář Teplice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Teplicích na pozici Plavčík, zachránář 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 18700 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18300 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Plavčík, zachránář Teplice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :