Nabídka práce pro elektromechaniky v IT v Teplicích

2 aktuálních volných míst

  • OPERÁTOR LINKY - Servisní technik

    Zabýváme se opravou elektroniky, částí bankomatů, opravujeme čtečky do skladu, scannery, apod. Pro novou linku hledáme kandidáty na práci na pozici: OPERÁTOR LINKY - SERVISNÍ TECHNIK Co bude Vaší náplní práce? * Vizuální kontrola zařízení k opravě. * Diagnostika zařízení k opravě. Co očekáváme? * min. SOU - dokončené vzdělání. * Znalost pr ...

  • Práce na příjmu a expedici - Logistik

    Zabýváme se opravou elektroniky, částí bankomatů, opravujeme čtečky do skladu, scannery, apod. Co bude Vaší náplní práce? * Registrace elektronických zařízení a přístrojů k opravě do PC systému. * Vytištění výstupních dokumentů k zásilkám. * Balení a vybalování zásilek. Co očekáváme? * min. SOU/ SŠ - dokončené vzdělání. * Znalost práce na PC!! N ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektromechanik v IT v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro elektromechaniky v IT Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Elektromechanik v IT Teplice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Teplicích na pozici Elektromechanik v IT 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Elektromechanik v IT Teplice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :