Nabídka práce pro pracovníky pošty v Tachově

3 aktuálních volných míst

  • Kurýr balíkových zásilek Tachov

    Jak vypadá náš pracovní den: Každé ráno dorazíme na depo, vyzvedneme si auto a připravené balíky naložíme tak, aby naše trasa byla co nejefektivnější. Vyrazíme do terénu a snažíme se vše doručit (a občas je toho opravdu hodně, zejména před Vánoci). Naším úkolem je také vyzvednout od zákazníků balíčky k odeslání. Co nedoručíme,uložíme na poště. Vrá ...

  • Doručovatel novin s autem pro okres Cheb

    Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele předplatného novin. Jaká práce na Vás čeká? • roznos novin, časopisů a adresných zásilek probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště • na nejbližším o ...

  • Kurýr/ka balikových zásilek

    Rozvoz balíků. doručování služebním vozem - dodávka, pracovní doba PO-PÁ 08:00 - 16:30 Pracovní doba na dobru určitou - 1 rok, s možností prodloužení Informace pro cizince: výhodou znalost českého jazyka, schopnost čtení latinky Vhodné i pro UKR První kontakt se zaměstnavatelem osobně nebo telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník pošty v Tachově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky pošty Tachov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kurýr / pracovník pošty Tachov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Tachově na pozici Kurýr / pracovník pošty 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 7000 Kč do 26000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19167 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kurýr / pracovník pošty Tachov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :