Nabídka práce pro pracovníky na železnici v Táboře

6 aktuálních volných míst

 • Strojník stavebních strojů

  průkaz strojníka Kontakt: osobně - Železná 366, Tábor.

 • Strojník kolových a pásových rýpadel

  Místo výkonu práce: stavby v okrese Tábor Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací. Obsluha stavebních strojů: nakladače: buldozer Výhodou: vazačský/jeřábnický průkaz, řidičský průkaz sk. B/C. Praxe v oboru strojník nutná! Kontakt: e-mailem ...

 • Dělník na vozidla s obluhou stroje SILKOT

  Přijmeme dělníka na obsluhu stroje na opravu komunikací. Speciální požadavky ani dovednosti nevyžadujeme, vše potřebné zaučíme. Práce vhodná i pro ženy. Kontakt: telefonicky - v dopoledních hodinách, emailem.

 • Strojník - obsluha kolového bagru

  Podmínkou - strojnický průkaz. Kontakt: telefonicky.

 • Stevard jídelního vozu

  možno i na zkrácený úvazek Požadujeme výpis z rejstříku trestů, znalost drážního prostředí výhodou, vyučení v oboru kuchař-číšník výhodou, znalost AJ nebo NJ na úrovni B1. Nabízíme: přátelský kolektiv, benefit karta zaměstnance JLV, a.s. Kontakt: emailem, telefonicky.

 • Strojník

  Práce po celé ČR. Provozovna firmy u Tábora. Praxe v oboru výhodou. Požadujeme řidičské oprávnění sk.B, strojní průkaz, popř. lze zaškolit a průkaz dodělat. Nabízíme: služební auto, mobilní telefon Kontakt: telefonicky - 7 - 16 h

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník na železnici v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky na železnici Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.