Nabídka práce pro mechaniky v dopravě v Táboře

8 aktuálních volných míst

 • Mechanik

  Náplň práce: - montáž a demontáž obráběcích strojů - dílenské opravy strojních částí v rámci GO - oživování strojů po GO - měření geometrie strojů dle protokolu přesnosti. Požadavky: - SOU/SŠ technického směru - práce dle technické dokumentace - manuální zručnost - v případě potřeby práce přesčas. Pracovní zkušenosti jako mechanik nebo údržbář obr ...

 • Seřizovač

  vhodné i pro absolventy! Seřizovač ve výrobě aerosolových ventilů je specializovaný odborník, který na vyšší úrovni umí seřizovat a udržovat v chodu vysokorychlostní montážní automaty a ostatní montážní stroje a provádí jejich běžný servis. Prací seřizovače v sekci vstřikovny plastických hmot je seřizování vstřikovacích lisů, výměna a rozjezdy vstř ...

 • Pracovník servisu čerpadel

  Hledáme pracovníka servisu čerpadel (instalatér, zámečník, opravář strojů). Požadujeme: ŘP sk. B, svářečský průkaz, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Nabízíme: stravenky Kontakt: telefonicky, e-mailem

 • Kompletace (montáž) strojů

  Místo výkonu práce - Chýnovská 2420, 390 02 Tábor. Kompletace a montaž strojů posklizňových linek. Nabízíme stravenky, čtvrtletní odměny. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

  Náplň práce: pracovník bude vykonávat opravy stavebních strojů a zařízení. Kontakt: telefonicky.

 • Elektromechanik a opravář strojů

  Elektromechanik a opravář strojů. Opravy strojů - praxe výhodou, vyhláška č. 50, základy R+M a utomatizace Simatic S7. Nabízíme: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: telefonicky (7:30 - 14:00 hod.), e-mailem.

 • Mechanik a opravář strojů

  Opravy strojů - praxe výhodou. Příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: telefonicky (7:30 - 14:00 hod.), e-mailem.

 • Opravář zemědělských strojů

  Montáž a opravy zemědělských strojů Nabízíme: stravování, příplatek na dojíždění Kontakt: telefonicky - 7 - 14 hod., emailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako mechanik v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro mechaniky v dopravě Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.