Nabídka práce pro hutníky v Táboře

7 aktuálních volných míst

 • Obsluha 3D linky

  Vhodné pro OZP. Náplň práce - obsluha 3D linky na výrobu 3D struny, balení do krabic. Nabízíme - stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, motivační finanční ohodnocení.

 • Pracovník v kalírně

  Vhodné pro absolventy. Pracovní smlouva na 1rok s možností prodloužení. Náplň práce: Tepelné zpracování dílců z oceli a jejich slitin žíháním, cementování, kalení. Chemická úprava povrchů, odmašťování, černění. Požadujeme: Praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, chuť pracovat. Nabízíme: Pravidelnou mzdu, možnost závodního stravování 37Kč/ob ...

 • Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů

  Místo výkonu práce: KOVOSVIT, náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí II obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, pružná pracovní doba, prašné prostředí, tyzická a psychická zátěž, po zkušební době a zapracování navýšení mzdy, kontakt tel.: 8:00 - 17:00 nebo e-mailem

 • Dělník - montáž výrobků z kovu

  Náplň práce - montáž a kompletování kovových výrobků pro automobilový průmysl. Požadujeme samostatnost, spolehlivost a ochotu pracovat ve směnném provozu. Nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce, prémie. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Obsluha CNC strojů

  Obsluha CNC obráběcích strojů/ obsluha soustruhů/ CNC seřizovač, Měření a kontrola vyrobených dílců, Zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů pož.: ÚSO/SOU strojírenského zaměření, základní - orientaci ve strojírenské technologii, znalost měření a výkresové dokumentace, ochotu pracovat na 3 směny, znal. NJ výhodou, výše mzdy dle prax ...

 • Dělník/dělnice - obsluha strojů na zpracování kovů

  Náplň práce - výroba kovových dílů pro automobilový průmysl na lisech nebo svařovacích strojích. Mzda je závislá na úkolu. Nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce, prémie. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Dělník/dělnice - obsluha automatického stroje na zpracování kovů

  Náplň práce - výroba kovových dílů pro automobilový průmysl na automatickém lisu včetně částečného seřízení stroje a kontroly jednotlivých výrobků.. Požadujeme samostatnost a spolehlivost. Nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce, prémie. Kontakt telefonicky, e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako hutník v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro hutníky Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.