Nabídka práce pro mechaniky v dopravě ve Svitavách

5 aktuálních volných míst

 • Servisní technik technologií MŽV

  POŽADAVKY: orientace v zemědělské technice, elektrikář, svářeč, zámečník, instalatér, znalost práce na PC, ŘP sk. B NABÍZÍME: stravenky, 13 plat, dárkové balíčky velikonoce, vánoce KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-15.30h), e-mailem

 • Opravář zemědělských strojů

  POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny T, svářečský průkaz NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-15h)

 • Mechanik, seřizovač

  POŽADAVKY: praxe v oboru, časová flexibilita, pečlivost, nápaditost, spolehlivost NABÍZÍME: PP na dobu určitou, služební telefon, podnikové benefity, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky, e-mailem (poslat strukturovaný životopis)

 • Opravář, traktorista

  POŽADAVKY: ŘP sk. B a T, svářečský průkaz výhodou KONTAKTY: telefonicky, e-mailem

 • Seřizovač tkacích strojů

  NÁPLŇ PRÁCE: seřizování tkalcovských stavů POŽADAVKY: manuální zručnost, 2 roky praxe v oboru NABÍZÍME:podnikové stravování,dovolená navíc,příspěvek na welnes,volné víkendy KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako mechanik ve Svitavách. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro mechaniky v dopravě Svitavy je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.