Nabídka práce pro řemeslné dělníky v Šumperku

11 aktuálních volných míst

 • Rapotín - brigáda, 130,-/hod.

  Co vás čeká? Hledáme někoho na výpomoc - dlouhodobější spolupráce na DPP. Různé pomocné práce na provoze (třídění druhotných surovin, pomocné práce v areálu). Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? Měl byste být fyzicky zdatný, spolehlivý, dochvilný. A protože k nám nejezdí veřejná doprava, měl byste být schopen si zajistit dopravu vlastní. C ...

 • Pracovník na ohraňovací lis (M/Ž)

  Požadujeme praxi v oboru, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu. Nabízíme: jednosměnný provoz, odpovídající platové ohodnocení. Zvýhodněná dovolená pro zaměstněnce a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku. Kontakt: e-mailem.

 • Strojírenský dělník/ce - obsluha CNC centra, ohraňovacího lisu a Laser stroje

  Osobní kontakt; Požadujeme: SŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru; znalost čtení technické dokumentace; samostatnost; manuální zručnost; zodpovědný přístup k práci; praxi a zkušenosti s CNC stroji na zpracování plechu (ohýbání, děrování, laser pálení). Finanční příspěvek na životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanč ...

 • Strojírenský dělník/ce kovovýroby - lakovna

  Osobní kontakt; Strojírenský dělník/ce na lakovně. Požadujeme: střední odborné vzdělání - vyučení ve strojírenském nebo technickém oboru; znalost čtení technické dokumentace výhodou; zkušenosti s lakováním; samostatnost; manuální zručnost; zodpovědný přístup k práci; praxi a zkušenosti. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00, 22-6.00. Finanční příspěvek na ...

 • Strojírenský dělník/ce

  Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, zručnost. Obsluha jednoúčelových strojů. Pouze ranní směna 6.00 - 14. 00 hod. Dobu určitou lze prodloužit nebo upravit na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Strojírenský kovodělník/ce

  Osobní kontakt po předchozí telef. domluvě. Strojírenské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby (zejm. práce s pilkou, bruskou, čtení výkresové dokumentace apod.) a se svařováním výhodou, svářečský průkaz výhodou, nutná zodpovědnost, manuální zručnost a pečlivost. Nezbytný je velmi dobrý zdravotní stav. Možná kombinace časové a úkolové ...

 • Strojírenský kovodělník/ce

  Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; Strojírenské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby (zejm. práce s pilkou, bruskou, čtení výkresové dokumentace apod.) a se svařováním výhodou, svářečský průkaz výhodou, nutná zodpovědnost, manuální zručnost a pečlivost. Nezbytný je velmi dobrý zdravotní stav. Možná kombinace časové a úk ...

 • Strojírenský/á kovodělník/kovodělnice

  Osobní kontakt; Pro výkon práce stačí základní vzdělání a manuální zručnost. Uchazeče zaučíme. Jedná se o jednoduché manuální práce při zpracování kovů. Prac. doba PO-PÁ 6-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. Stravenky. Kontakt: osobně na pracovišti úterý a čtvrtek 9-14.00, telefonicky 8-14.30, e-mailem.

 • Strojní operátor/ka, výrobní dělník/ce

  Popis pracovní pozice: obsluha a nastavení strojů pro tkaní kovových tkanin, řešení menších mechanických problémů a udržba zařízení v dobrém provozním stavu. Zkušenosti s měřením výrobků a záznamem do výrobního příkazu jsou důležité. Velkou výhodou jsou zkušenosti v oblasti výroby kovových materiálů nebo textilním průmyslu. Základní požadavky: dob ...

 • Fasádník/ce

  Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; Vyučen v oboru stavebnictví nebo praxe v oboru. Pracovní doba od 6:00 do 14:30. Příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně Rapotín 824 - pouze po telefonické domluvě předem.

 • Fasádník/ce

  Místo výkonu práce: Rapotín č.p. 824, 788 13 Vikýřovice. Vyučení v oboru stavebnictví nebo praxe v oboru, ŘP sk. B. Pracovní doba je 7:00 - 15:30. Výhody: příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Šumperku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řemeslné dělníky Šumperk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Šumperk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Šumperku na pozici Dělník 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22629 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 4 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 107 Kč do 180 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 137 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Šumperk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :