Nabídka práce stavební dělník na stavbě ve Středočeském kraji

406 aktuálních volných míst

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Dobrý zdravotní stav Práce i o víkendu.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  První kontakt: Murha Vasyl, tel.: 602 374 652, Po a St 8 - 10 hod, e-mail: [email protected]. Fyzicky náročná práce, práce na lešení, čistý TR, praxe na stavbách - výhodou. Doprava na stavby je zajištěna.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Náplň práce: montáže součástí a dílů, nastavení, vyrovnání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování zařízení. Požadavky: dobrý zdravotní stav, flexibilita, vytrvalost vůči stresovým situacím. Další informace k volnému místu: prašné prostředí, horko, n ...

 • Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní výroby

  Náplň práce: manuální stavební práce, manipulace se stavebními hmotami a nářadím. Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové ohodnocení. Kontakt: telefonicky (od 9:00-15:00 hod.), emailem, osobně.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

 • Dělník v oblasti výstavby budov

  První kontakt: e-mailem

 • Dělník ve výrobě stavebních dílců

  Prvotní kontakt: tel.: 733536682, e-mail: remsik@dcpraha .cz, Zaměstnanceké výhody: Stravenkový paušál 100,- Kč / směna Pobyt na podniková chatě u Lipna

 • Pomocný dělník - výkopové práce

  Místo výkonu práce: Vrátno č.p. 28 294 26 Skalsko Prvotní kontakt: E-mail: [email protected] Řp. skupiny B, jazykové znalosti čeština stravenky za směnu 8 h. -130 Kč

 • Stavební dělník

  Místo výkonu práce: AURUM BUILDING s.r.o.- č.p. 34, 294 30 Pětikozly + stavby zaměstnavatele v okrese Mladá Boleslav Prvotní kontakt: Telefon: 606 364 449 E-mail: [email protected]

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  - dobrý zdravotní stav - práce ve výškách Kontakt: telefonicky pondělí až pátek 8:00-10:00

 • Stavební dělníci hlavní stavební výroby

  Náplň práce: - demontážní, zednické a stavební práce - manipulace se stavebními materiály - bourací práce Požadujeme: - výpis z RT - dobrou fyzickou kondici Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě (možno volat od pondělí do pátku mezi 10:00 - 16:00 hod.)!

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Upřesňující údaje: Stavební dělníci pro dokončovací stavební práce.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník na stavbě ve Středočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce stavební dělník na stavbě Středočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník na stavbě Středočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Středočeském kraji na pozici Stavební dělník na stavbě 400 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19560 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 250 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Stavební dělník na stavbě Středočeský kraj je 195 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník na stavbě Středočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :