Nabídka práce pro finanční specialisty v Sokolově

3 aktuálních volných míst

  • Referent odboru majetku města

    Předpoklady pro vznik pracovního poměru Fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná a ovládá jednací jazyk. Podmínky pro přijetí: " nejméně středoškolské vzdělání ukončené maturitou - technické ...

  • Projektový manažer

    Zemanová Linda, e-mail: [email protected] Hledáme pracovníka na pozici: projektový manažer. Požadované vzdělání vysokoškolské min. Bc (životní prostředí nebo stavebnictví výhodou). Požadujeme: schopnost komunikovat minimálně v jednom jazyce (AJ nebo NJ) vítána, organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B Místo výkonu: pracoviště v So ...

  • Project manager - realizátor

    Ing. Ivan Kaska Tel.: 602 415 051, 355 549 310 E-mail: [email protected] V době od 08:00 do 15:00 hodin. Požadujeme: - Vzdělání technického směru (stavební, strojní). - Znalost cizího jazyka (AJ, NJ). Nabízíme: -Příspěvek na obědy, služební telefon.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako finanční specialista v Sokolově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro finanční specialisty Sokolov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Finanční specialista Sokolov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Sokolově na pozici Finanční specialista 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31667 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Finanční specialista Sokolov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :