Nabídka práce inženýr (obecné) v Rakovníku

2 aktuálních volných míst

  • Procesní inženýr/technolog

    Náplň práce: účastní se / vede industrializační procesy pro stávající projekty; neustále vyhodnocuje stávající výrobní procesy a zavádí zlepšovací a optimalizační opatření (layout, pracovní podmínky, využití strojů, odstraňování překážek, …); provádí procesní změny za účelem zvýšení produktivity a efektivity výrobních procesů; vytváří a sleduje akč ...

  • Chemičtí inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech

    Požadujeme: vzdělání na škole s technickým nebo chemickým zaměřením, znalost anglického jazyka slovem i písmem (aktivní znalost), technickou kreativitu, analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty a informacemi, proaktivní přístup a otevřenost ke změnám v profesním růstu (ochotu se i nadále vzdělávat). Druhý cizí jazyk výhodou. Náplň práce: ko ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako inženýr (obecné) v Rakovníku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce inženýr (obecné) Rakovník je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Inženýr Rakovník?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Rakovníku na pozici Inženýr 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 39750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Inženýr Rakovník?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :