Nabídka práce pro tesaře v Prostějově

3 aktuálních volných míst

  • Tesař/tesařka

    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Menšík René, tel.: 777 312 039. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Místo výkonu práce: Prostějov, Vyškov. Požadavky: praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B

  • Váznikář/váznikářka

    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Smolíková Kristýna Bc., tel.: 702057078, e-mail: [email protected] Do našeho týmu těch nejlepších řemeslníků hledáme šikovné kolegy a parťáky! JAKÁ BY MĚLA BÝT VAŠE KVALIFIKACE? - výuční list v oboru nebo jeho praktická znalost - manuální zručnost - řidičský průkaz sk. B - zkušenosti ze stavebnictví - ...

  • *tesař/tesařka

    CZ-ISCO 71151. Kontaktní osoba Andrei Romaniv, email: [email protected]m.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 Náplň práce: tesařské práce na stavbách Pracoviště: ČR, pravidelné pracoviště pro účely pracovních cest je sídlo společnosti Hablov 63, 798 14 Olšany u Prostějova

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Prostějově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Prostějov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Prostějov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Prostějově na pozici Tesař 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 23640 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21820 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Prostějov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :