Nabídka práce keramik v Příbrami

2 aktuálních volných míst

  • Zlacení a malování keramických výrobků

    Pozice: zlacení a malování keramických výrobků Nástup možný ihned na dobu určitou do 31.5.2024. Smlouva první rok na dobu určitou, bude poté uzavřena na dobu neurčitou. Mzda: 21 000,- až 23 000,- Kč Kontakt: Celinová Miroslava, tel.: 318 691 408, e-mail: [email protected] První kontakt osobně denně od 9:00 do 15:0 hod na provozovně Lešetice ...

  • Dělník/ce ve výrobě hrubé keramiky, výroba exotermických nástavců

    Pozice: dělník/ce ve výrobě hrubé keramiky, výroba exotermických nástavců Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost. Jedná se o manuální výrobu exotermických nástavců pro slévárny. Po zaučení práce v úkole. Zaměstnanecké výhody: zajištěné stravování Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč Kontakt: Dřevěná Helena, tel.: 733 344 808, e-m ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako keramik v Příbrami. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce keramik Příbram je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Keramik Příbram?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Příbrami na pozici Keramik 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21000 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Keramik Příbram?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :