Nabídka práce pro hlavní účetní v Přerově

2 aktuálních volných míst

  • Hlavní účetní

    Náplň práce: zpracování měsíční uzávěrky; dokladová inventarizace účtů; komunikace s auditory a státními institucemi; reporting pro vedení společnosti; vedení malého týmu účetních Požadujeme: praxi v oblasti účetnictví (nejlépe na pozici hlavní účetní) min. 3 roky; znalost Zákona o DPH a Zákona o účetnictví; SŠ/VŠ ekonomického směru; znalost MS Of ...

  • Ekonom/ekonomka - hlavní účetní

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: kompletní zpracování podvojného účetnictví v systému Helios Inuvio; kontrolování účetních dokladů, sestavení měsíční/roční účetní závěrky; kontrolování a zpracování DPH, KH, SH; " Intrastat - sestavení + odeslání; tvoření vzájemných zápočtů, kurzových rozdílů; účtování dokladů k platebním kartám; kontrolování a uza ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako hlavní účetní v Přerově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro hlavní účetní Přerov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Hlavní účetní Přerov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Přerově na pozici Hlavní účetní 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 42000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 36000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Hlavní účetní Přerov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :