Nabídka práce pro zlatníky a klenotníky v Praze

4 aktuálních volných míst

 • Zlatník/fazér

  základní vzdělání + praktická škola + znalost některého z následujících jazyků výhodou: ukrajinština, čínšitna, thajština - bez nutnosti cerfitikátu. Zaměstnanecké výhody: multisport karta, zaměstnanecké výhody, skevy na produkty.

 • Klenotníci, zlatníci a šperkaři

  Požadujeme: Znalost s opracováním šperků a běžných zlatnických prací Chuť pracovat a být otevřený učit se novým věcem Spolehlivost a pečlivost Organizovanost a smysl pro pořádek Nabízíme: Férové jednání a stabilní zaměstnání Samostatnou a zodpovědnou práci v menším přátelském kolektivu Nadstandardní technické vybavení dílny, možnost seznámení ...

 • Klenotník, zlatník, šperkař

  KONTAKT : Václav Strmiska, tel.: +420 703 614 265 - denně mezi 10:00 - 17:00h, e-mail: [email protected] Jsme mladá šperkařská společnost s malým a velmi přátelským kolektivem a hledáme do týmu kolegu zlatníka, který nám bude pomáhat s výrobou šperků. Ideální kandidát je zlatník, který perfektně rozumí zlatnickému řemeslu, umí pracovat a bude ...

 • Klenotníci, zlatníci a šperkaři

  volat : 8:30 - 17:30h Zaměstnanecké výhody : stravenkový paušál.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zlatník, klenotník v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zlatníky a klenotníky Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Zlatník, Klenotník Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Zlatník, Klenotník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 36000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27290 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Zlatník, Klenotník Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :