Nabídka práce zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče v Praze

378 aktuálních volných míst

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče 359 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 180000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 32226 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 6 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 180 Kč do 800 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče Praha je 317 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :