Nabídka práce pro plavčíky a záchranáře v Praze

3 aktuálních volných míst

  • Dělník ve výrobě

    KONTAKT : Šumejko Dimitrij, tel.: 222013117, 776463586, 776303178; e-mail: [email protected], [email protected] VOLAT 8-15h ZNALOST RJ, manuální zručnost. PŘÁTELSKÝ KOLEKTIV.

  • Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

    předem tel.kontakt nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů . práce v nemocnicích zařízeních na stavbách či ubytovacích zařízeních nebo obchodních ploch

  • Pracovník ostrahy, převoz peněz

    MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY 11-18h : Badri Gafar, tel.: 724 309 901 ZNALOST ČJ, ARABSKÉHO A JEDNOHO SVĚTOVÉHO JAZYKA. ŘP PODMÍNKOU.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako plavčík, zachránář v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro plavčíky a záchranáře Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Plavčík, zachránář Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Plavčík, zachránář 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 22000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Plavčík, zachránář Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :