Nabídka práce pro kulturní referenty v Praze

4 aktuálních volných míst

  • Organizační asistentka

    Pracovní náplň organizačního asistenta: Organizační zajištění konferencí, sympozií a dalších vzdělávacích akcí zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, administrativa, koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se na akcích podílejí (grafici, hostesky, konferenční prostory apod.) komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími a ú ...

  • Organizátoři konferencí a událostí

  • Organizátoři konferencí a událostí

    MÍSTO VÝKONU : Balbínova č.p. 1091/25, Vinohrady, 120 00 Praha 2 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Štefanová, e-mail: [email protected] Hledáme organizátora hudebních večerů v naší restauraci s praxí 1-2 roky na podobné pozici, případně jako promotér, event manager apod. Zkušenosti v americké restauraci v ČR alespoň 6 měsíců. Komunikačn ...

  • Organizátoři konferencí a událostí

    MÍSTO VÝKONU : Koněvova č.p. 2660/141, Žižkov, 130 00 Praha 3 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : YURY SHKURENKO, tel.: +420 777 726 124, e-mail: [email protected] JAZYKOVÁ ZNALOST AJ, RJ, ČJ. ZPRACOVÁNÍ EVENTA KONFERENCÍ, KOMUNIKACE. ZNALOST PC EXCEL, WORD, Rondcube.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako referent v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kulturní referenty Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.