Nabídka práce fotograf v Praze

2 aktuálních volných míst

  • TIPFotograf a kameraman v Zahradnictví SAFRO® 180-250 Kč/hod.

    Nabízíme jedno až dvě místa pro šikovného člověka, který umí fotit a zvládne zacházet s kamerou - focení rostlin, zahrad a natáčení videí ze stejného prostředí, cestování do botanických zahrad, arboret, návštěvy významných šlechtitelů. Vhodné pro studenty botaniky a podobných oborů jako přivýdělek ke studiu a zároveň kvalitní praxe pro budoucí pro ...

  • Ostatní fotografové

    Náplní práce bude pořizování portrétních fotografií osob a skupin osob, konkrétně pořizování svatebních fotografií pro zákazníky z jižní Koreje, obsluha počítače při manipulaci s fotografiemi, úprava snímků a komunikace s partnery v Koreji. Požadavky: zkušenosti v oblasti fotografování a úpravě fotografií Jazyková výbava: korejština na úrovni min. ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako fotograf v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce fotograf Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Fotograf Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Fotograf 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 18000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 17650 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Fotograf Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :