Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Praze

381 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeDělník do sběrny surovin

  Přední recyklační firma ROTTAMI s.r.o., zaměřená na recyklaci kovových, nekovových a elektrických odpadů přijme pro svou provozovnu v Praze 10 - Uhříněvsi: brigádníky na dotřídění surovin, brigádníky pro obsluhu recyklačních strojů, brigádníky pro obsluhu zákazníků Pracovníky na seniorní pozice Požadujeme: Základem je spolehlivost a pracovitos ...

 • DoporučujemeMontážní dělník až 200Kč/hod (Kněževes)

  montáže komponentů ve výrobě pomocné práce u stroje obsluha vstřikolisu, výsek a laminace práce na lepičce, kytování Požadujeme: manuální zručnost spolehlivost a pracovitost dobrý zdravotní stav výpis TR věk 18+ Nabízíme: dlouhodobou spolupráci směny: pondělí - pátek (7:00-15:00 / 15:00-23:00) směny nutné střídat (týden ranní, týden odpolední ...

 • OPERÁTOR VÝROBY (až 45.000,- hrubého)

  - Budeš řídit a obsluhovat stroje, strojní zařízení a výrobní linky a také nastavovat a seřizovat stroje linek. - Pracovní doba: nepřetržitý provoz (12 hodinové směny D/N). Požadujeme: - Předchozí zkušenosti z výroby, dobrý zdravotní stav a čistý trestní rejstřík! Nabízíme: Práci s moderní výrobní technologií. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na ...

 • Obsluha stroje - mzda 125 Kč / hod. čistého

  Přijmeme muže jako obsluhu stroje do výrobní firmy chemických produktů pro domácnost a průmysl. Jedná se o menší firmu se sídlem v Praze Strašnicích (metro DEPO Hostivař). Pracovní doba pondělí až pátek 6:00 - 14:30. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost, technickou zdatnost. Mzda 125 Kč / hod. Jednoduchá práce vhodná i pro ...

 • Pomocní montážní dělníci

  MYKOLA HVOZDO, e-mail: [email protected] Odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a svátků. Prosíme spolehlivé uchazeče. Pište na mail. Uveďte svoje údaje a my se Vám ozveme.

 • Ruční baliči, plniči a etiketovači

 • Pomocné práce při stavbě terasy

  Naše firma staví terasy na klíč. Výhody: práce pouze přes den, malý tým do 5 lidí, bez víkendových služeb, pracovní cesty. V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

 • Leader balení

  Kontakt: Brožková Jana, tel.: 730 899 920, e-mail: [email protected] Kontroluje kvalitu a správné balení výrobků, jejich označení a připravuje výrobky k distribuci. Odpovídá za hygienu provozu. 12 hod. směny i noční provoz.

 • Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

 • Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

  ELEK MAROZSI, tel.: 222 103 129 - VOLAT 14-16h, e-mail: [email protected]l.cz ZÁJEMNCI ZASLAT STRUKTUROVANÝ CV. RJ VÝHODOU.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

 • Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

  KONTAKT : 9-14h : MYKOLA MADYAR, tel.: 222 103 129, e-mail: [email protected] NÁVŠTĚVA : 10-13h PRACOVNÍ FLEXIBILITA.

 • Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

  MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : Shelemba Myroslava, tel.: 605 251 412, 777 982 092, e-mail: [email protected] VYŽADUJEME DOBRÝ ZDRAV. STAV, SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITU, OCHOTU PRACOVAT.

 • Ruční baliči, plniči a etiketovači

  KONTAKT [email protected] Fizicky velmi namáhavá práce VČETNĚ VÍKENDŮ A SVÁTKŮ

 • Pomocní montážní dělníci

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Dělník 378 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 4350 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18803 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 125 Kč do 250 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 166 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :