Nabídka práce pro ředitele v Praze - Západ

3 aktuálních volných míst

  • Controlling Manager EE Region

    První kontakt emailem. Profil: Vysokoškolské vzdělání 2. stupně v anglickém jazyce v oboru Finanční Prokazatelné znalosti s vedením lidí (od výběru po rozvoj) Mezinárodní pracovní zkušenosti v minimální délce 1 rok Zkušenosti z B2B firmy Zkušenost z oblasti Controllingu a reportu Odpovědný přístup k práci Samostatnost a rozhodnost Flexibilita (s ...

  • Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb

    Žadatel musí mít znalost a zkušenost : zaměstnání v nadnárodní společnosti na vedoucí pozici v oblasti Zdraví a bezpečnosti práce, diplomy a certifikáty z oboru Zdraví a bezpečnosti práce, G3 Risk Management, ICAM Lead Investigator. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

  • Businesss development manager

    Světový výrobce dávkovací technologie www.dopagcz.com Řidičský průkaz sk. B, cizí jazyk, administrativní činnost, znalost práce na PC, MS office, komunikativní schopnosti, 40 hodin týdně,

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ředitel v Praze - Západ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro ředitele Praha - Západ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ředitel Praha - Západ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Západ na pozici Ředitel 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 80000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 60000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ředitel Praha - Západ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :