Nabídka práce pro tesaře v Praze - Východ

2 aktuálních volných míst

  • Stavební truhláři

    Upřesňující údaje: Požadavky: Vyučení v oboru případně manuální zručnost, praxe truhláře vítána, zkušenost práce na soustruhu, fréze, hoblovce výhodou, výrobou nábytku z masivu i deskovin výhodou, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, hrubá mzda je závislá na zkušenostech Pracovní náplň: Zajištění výroby, opravy či repase svěřené zakázk ...

  • Stavební truhláři

    Požadavky: SŠ ideálně technického směru, technické uvažování a příjemné vystupování podmínkou, praxe na obdobné pozici, aktivní řidič (skup. B), čtení výkresové dokumentace, znalost programu Helios vítána, znalost AJ vítána, ochota učit se nové věci a vzdělávat se podmínkou, komunikativnost, loajálnost, organizační schopnosti a zodpovědnost za kona ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Praze - Východ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Praha - Východ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Praha - Východ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Východ na pozici Tesař 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 32500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Praha - Východ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :