Nabídka práce pro finanční specialisty v Praze - Východ

2 aktuálních volných míst

  • Zástupce vedoucího odštěpného závodu

    Místo výkonu práce: - Úvaly 804 Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: Jedná se o práci pro odštěpný závod německé společnosti, jejíž mateřská společnost sídlí v ČLR. Náplní práce bude podílet se na provozu odštěpného závodu a řízení projektů, jednání se zákazníky a dodavateli, se společnostmi ve skupině, zej ...

  • Projektový/á manažer/ka

    Upřesňující údaje: Společnost KUBIO System s.r.o. je inženýrská, servisní a poradenská společnost poskytující komplexní služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechnických zařízení, zpracování a provádění odborných studií a posudků v různých oborech činnosti, zejména strojírenství a energetiky, při posuzování dopadů takové č ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako finanční specialista v Praze - Východ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro finanční specialisty Praha - Východ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Finanční specialista Praha - Východ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Východ na pozici Finanční specialista 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 57000 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 59000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Finanční specialista Praha - Východ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :