Nabídka práce obchodní referent, obchodní asistentka v Praze - Východ

2 aktuálních volných míst

  • Administrativní podpora obchodního oddělení

    Náplň práce: Zadávání údajů do zákaznických portálů (VW, Stellantis, John Deere atd. Zodpovědnost za správnost cen v interním systému (SAP - zaškolíme) Péče o stávající a nové zákazníky Spolupráce na cenotvorbě Zpracování a analýza dat a reportů pro obchodní oddělení Požadujeme: AJ na komunikativní úrovni Pokročilá znalost MS Excel, zkušenosti se ...

  • Obchodní referenti

    Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 777 214 008 Upřesňující údaje: - znalost ruského a polského jazyka - spolehlivost, flexibilita - orientace v programech Skiik a Etarget

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní referent, obchodní asistentka v Praze - Východ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obchodní referent, obchodní asistentka Praha - Východ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obchodní referent, Obchodní asistentka Praha - Východ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Východ na pozici Obchodní referent, Obchodní asistentka 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26150 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obchodní referent, Obchodní asistentka Praha - Východ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :