Nabídka práce údržba zeleně a zahrad v Prachaticích

2 aktuálních volných míst

  • Dělník v zahradnictví

    Hledám kolegu na práce při údržbě zahrad. Nejlépe z Prachatic. Náplň práce je sekání trávy, mulčování, střih živých plotů atd. Možná brigáda i dlouhodobě. Spolehlivost podmínkou. Místo výkonu práce: Jižní Čechy První kontakt: e-mailem - Pokorný Jan, e-mail: [email protected]

  • Zahradník - terénní pracovník

    práce při zakládání a údržbě zeleně (soukromé, firemní i veřejné) řidičský průkaz skupiny B výhodou Zam. výhody: individuální slevy na sortiment Kontakt: Ryšánek David DiS, tel.: 775 049 381, e-mail: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako údržba zeleně a zahrad v Prachaticích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce údržba zeleně a zahrad Prachatice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Údržba zeleně a zahrad Prachatice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Prachaticích na pozici Údržba zeleně a zahrad 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23400 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25850 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Údržba zeleně a zahrad Prachatice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :