Nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov v Plzni

5 aktuálních volných míst

 • Technik údržby

  - Nastavení parametrů CNC strojů, robotů a cobotů - Kontroly offsetů CNC strojů - Opravy robotů, cobotů, AGV a CNC strojů - Spolupráce při zavádění nových techologií - Obsluha strojů na oddělení údržby Požadujeme: - SOU/SŠ nejlépe se zaměřením elektro nebo mechatronika - Základní znalost programování PLC - Orientace v oblasti senzoriky, robotiky ...

 • Technik tzb plzeň (m/ž)

  Hledáme údržbáře TZB. Jedná se o všeobecnou údržbu jednoho objektu v Plzni. Napátková a preventivní kontroly technických zařízení. Požadujeme: SOU technického směru. Zodpovědnost, samostatnost. Nabízíme: Práce na HPP. Příspěvek na stravování. 25 dní volna. Služební mobilní telefon i pro soukromé účely. Přátelská atmosféra. Veškeré technické vy ...

 • Údržbář

  Jen pro OZP Požadujeme: ŘP sk. B

 • Pomocní pracovníci údržby budov

  Údržba a opravy v bytovém domě. Požadavky: pracovitost, samostatnost, fyzická zdatnost.

 • Údržbář

  Údržbářské a pomocné práce v hotelu.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný pracovník údržby budov v Plzni. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov Plzeň je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný pracovník údržby budov Plzeň?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni na pozici Pomocný pracovník údržby budov 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9000 Kč do 20000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 15433 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný pracovník údržby budov Plzeň?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :