Nabídka práce pro novináře v Plzni

2 aktuálních volných míst

  • Novinář/ka

    Výborná znalost kulturního, sociálního a politického prostředí v Bělorusku. Běloruština slovem a písmem na úrovni rodilého mluvčího. Výborná znalost stylistiky ruského a běloruského jazyka. Zkušenost s korekturou psaných textů. Praxe v běloruských nezávislých médiích min. 20 let. Životopis a motivační dopis prosíme předem na e-mail. ...

  • Novinář, politický zpravodaj

    Výborná znalost kulturního, sociálního a politického prostředí v Bělorusku. Běloruština slovem a písmem na úrovni rodilého mluvčího. Výborná znalost stylistiky ruského a běloruského jazyka. Zkušenost s korekturou psaných textů. Výborná orientace v politickém dění Východní Evropy a světa. Praxe v běloruských nezávislých médiích min. 20 let. Životop ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako novinář v Plzni. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro novináře Plzeň je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Novinář Plzeň?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni na pozici Novinář 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 40000 Kč do 48000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 43750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Novinář Plzeň?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :