Nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov v Plzni - Sever

3 aktuálních volných míst

  • Údržbář

    Práce vhodná pro důchodce s bydlištěm v okolí Horní Břízy a s kladným vztahem k hospodářství nebo jako přivýdělek Kontakt emailem, telefonicky 8:00 - 15:00

  • Pracovník údržby

    Místo výkonu práce: Chříč 2 Jedná se o chráněné pracovní místo Náplň práce: údržba areálu, sekání trávy, řezání a štípání palivového dříví, drobné zahradnické práce, práce údržby Dotované obědy ve vl. restauraci Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem, telefonicky 8-18 hod. Počet hodin týdně 20-35

  • Údržba zeleně

    Vhodné spíše pro muže Sekání a údržba travnatých ploch

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný pracovník údržby budov v Plzni - Sever. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov Plzeň - Sever je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný pracovník údržby budov Plzeň - Sever?

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 97 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 110 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný pracovník údržby budov Plzeň - Sever?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :