Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Plzni - Jih

5 aktuálních volných míst

 • Administrativní pracovník/nice, správa e-shopu

  CHPM!!! Jedná se o práci na pc, náplní práce bude především mailová a telefonická komunikace se zákazníkem, objednávání a naskladňování zboží, fakturace a další práce spojená se správou e-shopu. Pracovní doba bude 6 hodinová a bude se pohybovat v rozmezí od 8.00 do 15.00. Přednost mají zájemci s OZP. Telefonický kontakt mezi 9. a 15. hodinou na uve ...

 • Administrativní pracovník/nice

  Komunikativní znalost Aj, MS Office, spolehlivost, příjemné vystupování. Náplň práce: zajišťování chodu obchodního oddělení, vyřizování poptávek, tvoření nabídek a objednávek, denní telefonický a e-mailový kontakt se zákazníkem, vyhledávání nových klientů. V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. ...

 • Business Coordinator

  Koordinátor montáží nábytku interiérů pro Německo / Anglii, vzdělání: VŠ, plynulá němčina / angličtina.

 • Asistentka/asistent

  Pozice asistentky/asistenta, místo výkonu Kasejovice, vzdělání: VŠ, NJ plynně.

 • Asistent/ka s technických zaměřením

  Požadujeme učební obor s maturitou nebo SŠ technického zaměření, vhodné pro absolventy. Znalost práce na PC/WORLD,EXCEL. Možnost profesního růstu. Nástup dohodou. Základní znalost AJ/NJ výhodou.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Plzni - Jih. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Plzeň - Jih je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.