Nabídka práce pro zemědělské dělníky v Písku

16 aktuálních volných míst

 • Dělník v pěstební činnosti

  ciz. - práce v lese (výsadba stromků apod.) - pracovitost, svědomitost Kontakt na email: plivova@piseckalesni.cz - před osobní návštěvou domluvit schůzku.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

  CIZ Práce v lesní školce. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost. První kontakt: na tel. 382 251 422 - domluvit schůzku.

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  CIZ Pracoviště: Zemědělské a obchodní družstvo Kluky Náplň práce: práce v živočišné výrobě, ošetřování a krmení hospodářských zvířat. Práce v sobotu a v neděli Fyzicky náročná práce. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, pečlivost, zručnost, schopnost práce s drobnou technikou. Nabízíme: zaměstnavatel zajistí ubytování. První kontakt POUZE TELEFONICKY ...

 • Zemědělec - řidič krmného vozu

  Náplň práce: příprava a rozvoz krmiva pro skot po farmách v areálu podniku, běžné údržby strojů. Požadujeme: ŘP sk. T. Kontakt na tel. 777 279 033 nebo na email.: vackar.zod-kestrany@seznam.cz a DOMLUVIT SCHŮZKU.

 • Zemědělec

  Náplň práce:polní práce v zemědělství, řízení techniky. Požadujeme: ŘP sk. B, T. zaměstnance bez praxe zaučíme. Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, ubytování, možnost zvýšení kvalifikace - rozšíření ŘP, svářečský průkaz, řízení vysokozdvižných vozíků apod. Výhodou: ŘP sk. C, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru. Kontakt na tel. 777 279 ...

 • Pracovník/ce v živočišné výrobě a obsluha dojírny

  Dojení na rybinové dojírně. Ranní směna 4:00- 10:00 hod. odpolední 15:00-21:00 hod. Praxe vítaná. Možnost stravování ve školní jídelně. Stravenky.Roční prémie. Kontakt: Ing. Procházka Jaroslav, vedoucí školního statku SZeŠ Písek, tel: 773 611 221 a domluvit schůzku.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

  CIZ (25.9.2019 - 22.12.2019) Práce v lesní školce. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost. Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod. Doprava na pracoviště není zajištěna. První kontakt: na tel. 382 251 422 - domluvit schůzku.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

  CIZ Práce v lesní školce. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost. Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod. Doprava na pracoviště není zajištěna. První kontakt: na tel. 382 251 422 - domluvit schůzku.

 • Pomocní dělníci v lesním hospodářství

  CIZ Práce v lesní školce Náplň práce: pletí, třídění sazenic, manipulace se sazenicemi. Pracovní doba: 7:00 až 15:30. Požadujeme: fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav. První kontakt: Ing. Jiří Pexídr tel. 382 251 422 - domluvit schůzku.

 • Pomocní dělníci v lesním hospodářství

  CIZ Práce v lesní školce Náplň práce: pletí, třídění sazenic, manipulace se sazenicemi. Pracovní doba: 7:00 až 15:30. Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. První kontakt: Ing. Jiří Pexídr tel. 382 251 422 - domluvit schůzku.

 • Lesní dělník

  CIZ pracovní náplň: práce při ošetřování a údržbě přirozených a vysazených lesů (sázení a ochrana stromků, ožínání), při těžbě dřeva pracovní doba: obvykle 7-15.30 hod, jinak dle dohody místo výkonu práce: lesy Jihočeského a možnost vyslání do Západočeského kraje. požadujeme: fyzickou zdatnost, zručnost, samostatnost; praxe v oboru výhodou Kontakt ...

 • Pomocní pracovníci v lesním hospodářství

  CIZ Pracovní doba dohodou ŘP sk. B a T výhodou Náplň práce: sázení, pěstební práce v lesnictví. Požadujeme: fyzickou zdatnost. Zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště. e-mail: lang@stromkyvanocni.eu.

 • Pomocní pracovníci v lesním hospodářství

  CIZ Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod. ŘP sk. B a T výhodou Náplň práce: sázení, pěstební práce v lesnictví. Požadujeme: fyzickou zdatnost. Zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště. e-mail: lang@stromkyvanocni.eu.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví

  CIZ - DOBA URČITÁ OD 26.9.2019 DO 25.12.2019 Náplň práce: sázení, pěstební práce v lesnictví. Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod. ŘP sk. B a T výhodou Zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště. e-mail: lang@stromkyvanocni.eu.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví

  CIZ (15.9.2019 - 13.12.2019) Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod. ŘP sk. B a T výhodou Náplň práce: sázení, pěstební práce v lesnictví. Požadujeme: fyzickou zdatnost. Zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště. e-mail: lang@stromkyvanocni.eu.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Písku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zemědělské dělníky Písek je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.