Nabídka práce pro marketingové specialisty v Pardubicích

3 aktuálních volných míst

  • TIPTazatel pro dlouhodobou spolupráci

    Rozšiřujeme náš tým tazatelů. Pojďte se s námi podílet na výzkumu veřejného mínění, sociologických výzkumech, na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, či marketingové výzkumu. Obsah práce: • dotazování ve městech i obcích, • dotazování ve firmách či domácnostech, • dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod., • re ...

  • Marketingový specialista/specialistka

    Náplň práce : analýza potřeb a změn trhu, návrh a realizace marketingových aktivit, tvorba firemních tiskovin a dokumentů, organizace akcí a školení pro zákazníky i pro vlastní personál. Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ, samostatnost, komunikativnost, kreativitu a invenci, organizační schopnosti, velmi dobrou znalost práce s kancelářskými a DTP aplikace ...

  • Online marketing + pomocné práce

    Co u nás budete dělat: Péče o e-shopové klienty a správu PPC kampaní v malém teamu s tahem na bránu. Těšit se můžete na úzkou specializaci ve velmi atraktivní oboru. Spravujeme Google Ads, Sklik, Favi, Biano, Glami, srovnávače a další menší agregátory. Vaší prací bude správa a optimalizace kampaní pod vedením dvou zkušených kolegů. Vždy se budete m ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako marketingový specialista v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro marketingové specialisty Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Marketingový specialista Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Marketingový specialista 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35000 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 500 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 235 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Marketingový specialista Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :