Nabídka práce elektroinženýr v Pardubicích

3 aktuálních volných míst

  • Vedoucí oddělení elektro

    Vyrábíme jednoúčelové stroje. Požadujeme: znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni - nezbytné! Pro zařazení do výběrového řízení požadujeme předložení životopisu. Kontaktní osoba: pan Krátký 775 931 587, [email protected] .

  • Konstruktér/ka

    Nástup možný IHNED. Pracovní náplň: práce v týmu při návrhu rádiových komponentů a celků, zpracovávání technické dokumentace v MS Office a 3D CAD SolidWorks. Místo vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

  • Technolog/technoložka - normovač/ka - PMC supervizor

    Práce v Microsoft Excel, reporty. První kontakt e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektroinženýr v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce elektroinženýr Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Elektroinženýr Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Elektroinženýr 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 29000 Kč do 100000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 45667 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Elektroinženýr Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :