Nabídka práce praktický lékař v Ostravě

5 aktuálních volných míst

 • Praktičtí lékaři pro dospělé

  Kontakt: e-mailem [email protected] MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. 6-ti hodinová pracovní doba (úvazek 30 hodin týdně), nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, cafeteria bonusový systém, stravenky, denní provoz, bez služeb, bez víkendů, Příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího ...

 • Praktičtí lékaři pro dospělé

  Kontakt: e-mailem [email protected] MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. 6-ti hodinová pracovní doba (úvazek 30 hodin týdně), nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, cafeteria bonusový systém, stravenky, denní provoz, bez služeb, bez víkendů, Příjemné pracovní prostředí, podpora dalšíh ...

 • Praktický zubní lékař/ka

  ZamK Pracoviště: Repinova 3316/18, Moravská Ostrava V případě zájmu předem volat od 7 do 15 hod. a domluvit sis chůzku na adrese Škroupova 1342/12, Moravská Ostrava. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, podpora postgraduálního vzdělávání.

 • Praktický lékař / praktická lékařka pro ambulanci PLS

  1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 737 282 733, 724 518 510, [email protected] Lékař/ka i s kmenem, nebo jinou atestací, přednost má praktický lékař/ka, možno ordinaci pak převzít/svůj obvod/. Náplň práce převážně pracovnělékařské služby, vhodné i pro aktivní důchodce, lékařky na mateřské, ŘP vítán. Zaměstnanecké výhody: stravné, te ...

 • Praktičtí lékaři pro dospělé - výjezdní lékař /lékařka

  1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 737 282 733, 724 518 510, email [email protected] Do zavedené ordinace hledáme lékaře/ku, který by také fungoval jako výjezdní lékař/ka pro pracovní lékařství. Odměna 700 - 1000 Kč/hod dle výkonu a typu smlouvy. Benefity: pružná pracovní doba, možno využít služební automobil Místo výkonu práce: Mo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako praktický lékař v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce praktický lékař Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Praktický lékař Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Praktický lékař 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 29400 Kč do 120000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 72350 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 700 Kč do 1000 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Praktický lékař Ostrava je 850 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Praktický lékař Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :