Nabídka práce obsluha výrobních strojů v Ostravě

4 aktuálních volných míst

 • TIPObsluha strojů a zařízení (M)

  Hledáme zaměstnance pro našeho významného klienta v Mošnově, který se zabývá výrobou komponentů pro klimatizaci a chladicí jednotky motorů. Jednoduchá obsluha strojů a zařízení - nejedná se o linku ani pás. • Vkládání jednotlivých dílů do stroje • Kontrola kvality odvedené práce Požadujeme: • spolehlivost • ochotu pracovat ve třísměnného provozu ...

 • Obsluha výrobních strojů Ostrava od 35000 Kč,HPP

  Hledáme, ambiciózní a technicky nadané jedince, kteří se chtějí připojit k našemu dynamickému týmu jako obsluha a seřizovači strojů. Pokud jste plní energie, vášně pro technologii a toužíte po skvělé příležitosti rozvíjet své dovednosti v oboru, pak je tato pozice pro vás ideální. Požadujeme: co od vás očekáváme - Zájem o techniku a mechaniku - S ...

 • Obsluha výrobního zařízení

  Kontakt - tel.: 605 207 694, e-mail: [email protected] Obsluha a seřizování strojů na zpracování plastů, doplňování vstupní suroviny - pytle 25 kg, průběžná kontrola a zapisování kvality výrobků, odvádění výroby v PC - základní znalost práce s počítačem nutností.

 • Obsluha nářezového centra, montáž nábytku u zákazníka

  81720 Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva ZamK Kontakt telefonicky v pracovní dny 8-14 hod., osobně na adrese pracoviště. Požadavky a náplň práce: - montáž kusového nábytku a kuchyňských linek, včetně dopravy a výnosu k zákazníkovi, nakládka a vykládka materiálu a zboží - obsluha nářezového centra - velkoplošná pila HOLZMA, ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha výrobních strojů v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha výrobních strojů Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha výrobních strojů Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Obsluha výrobních strojů 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 30500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24725 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha výrobních strojů Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :