Nabídka práce keramik v Ostravě

2 aktuálních volných míst

  • Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu

    81812 Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu ZamK Kontakt telefonicky v pracovní dny od 9:00 - 11:00 hod., e-mailem, osobně na personálním oddělení Ostrava od 9:00 do 11:00 hod. Manuální práce při výrobě žárovzdorných výrobků. Obsluha hydraulických lisů. Požadujeme dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici. Český Jazyk - slovem ...

  • Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu

    81812 Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu ZamK 1. kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 12:00 hod., e-mailem, osobně na personálním oddělení od 7:00 do 12:00 hod. Tel. 597 357 499, e-mail [email protected] Prosíme o zaslání životopisu předem na e-mailovou adresu. Po dohodě možnost prohlídky závodu před nástupe ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako keramik v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce keramik Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Keramik Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Keramik 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26800 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Keramik Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :