Nabídka práce pro tesaře v Olomouci

4 aktuálních volných míst

 • *tesaři

  CZ ISCO 71151. Výstavba silnic a dálnic. V případě zájmu zašlete email na adresu [email protected] Podmínkou praxe v profesi, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: šalování, vázání armatury. PD: Po-Pá v rozmezí 7-18 hod. (doba závislá na počasí), 40 hod./týdně. Zajištěno ubytování a svoz na pracoviště. Místo výkonu práce: okresy Prostějov a Olomouc. ...

 • Tesař

  Kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Tesař - pokrývač

  Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Pracovní doba dle domluvy. První kontakt je možný POUZE emailem a telefonicky.

 • Tesař

  Pracoviště: Husitská č.p. 150/9 Olomouc + stavby. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. Prac. doba: 6:30 - 14:30 hod. První kontakt je možný POUZE mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Tesař 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22810 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :