Nabídka práce pro pracovníky na železnici v Olomouci

7 aktuálních volných míst

 • Strojník traktorbagru, otočového kolového bagru

  Místo výkonu práce: Uničov - vlakové nádraží. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí domluvě. Požadavky: ŘP sk. C, strojnický průkaz, pracovní zkušenosti. Vhodné i pro OZZ. Práce i o víkendech. Prac. doba: 7:00 - 18:00 hod.

 • Strojník kolových rypadel

  Místo výkonu práce: Olomouc a místa zakázek. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem. Požadavky: praxe, strojnický průkaz na kolová rypadla.

 • Strojník stavebních strojů

  Pracoviště: U hřiště č.p. 810/8, Olomouc. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Řidič stavebního stroje

  Pracoviště: Světlov č.p. 2298/100, Šternberk. Jedná se především o práci v lese. Podmínkou je strojnický a profesní průkaz. Nabízíme benefity + odměny. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

 • Strojník na smykem řízený nakladač

  Místo výkonu práce: okres Olomouc. Nástup: Dolní č.p. 81/20, Štěpánov u Olomouce. Kontakt je možný osobně na adrese Dolní č.p. 81/20, Štěpánov u Olomouce od 8:00 - 15:00 hod. nebo emailem. Nabízíme: stravné.

 • Strojník

  Pracoviště: Jilemnického č.p. 5/51 Olomouc - Nedvězí. Požadavky: min. 1 rok praxe. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

 • Strojník bagr pásový/kolový traktor bagr

  Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup dle domluvy. Nutný platný strojnický průkaz, profesní a zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní. První kontakt je možný POUZE telefonicky od pondělí do pátku nebo mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník na železnici v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky na železnici Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.