Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Olomouci

8 aktuálních volných míst

 • Výkup bylin

  Tradiční výrobce čajů hledá šikovnou bylinkářku/bylinkáře. Nutná znalost rostlin - bylin. Budete vykupovat bylinky od sběratelů a to každé pondělí od 13 do 15 hod. Krásná, voňavá práce - vhodná i pro důchodce nebo osoby na RD. Více informací POUZE na telefonu: 770 168 477 nebo piště na [email protected]

 • Uklízeč/ka, pracovník/pracovnice obchodního provozu

  Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Kombinace pracovní pozice uklízeče/ky a pracovníka/pracovnice obchodního provozu ve školní výdejně. Celkový úvazek 1. Pracovní doba od 11:30 do 20:00 hodin. Nástup možný ihned.

 • Dělník

  Kontakt je možný osobně: kancelář Střední Novosadská 767/4, Olomouc, vždy předem volat (8-16 hod.). Vychystávání zboží za pomoci malého elektrického vozíku. práce vhodná i pro ženy. Nutná samostatnost, orientace v prostoru, poctivost v docházce. Práce i o svátcích. Nutná znalost češtiny.

 • Dělník v Olomouci

  Kontakt je možný osobně: kancelář Střední Novosadská 767/4, Olomouc, vždy předem volat (8-16 hod.). Vychystávání zboží z e-shopu. práce vhodná i pro ženy. Nutná samostatnost, orientace v prostoru, poctivost v docházce. Práce i o svátcích a víkendech.

 • Pracovník/pracovnice obchodního provozu - pomocná/ý kuchař/ka

  Přijmeme do strav. provozu VNO pomocného kuchaře/kuchařku - za nemoc, nejméně do 31.10.2022. Požadujeme potravinářský průkaz. Práce v jednosměnném provozu (Po - Ne 6.00 - 15.00). V jednom týdnu 5 směn, ve druhém týdnu 4 směny. Pomocné práce při přípravě jídel - loupání brambor a zeleniny, krájení, strouhání, porcování salátů, pomazánek apod. Úklid ...

 • Pomocné práce, administrativa

  Pomocné práce při chystání zem. strojů k vývozu. Administrativa, nakládka, prodej. Kontakt POUZE emailem.

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  Práce s balíky a zásilkami, nakládání a vykládka. První kontakt POUZE telefonicky, pondělí až čtvrtek od 10:00 do 14:00 hod.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Pracoviště: Přáslavice č.p. 58, 783 54 Přáslavice. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 20kg. Zam. výhody: dotovaný oběd. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.