Nabídka práce pro ošetřovatele v Nymburce

3 aktuálních volných míst

  • PRACOVNÍK V SOCIÁNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE (Ošetřovatel/ka)

    Nástup dle dohody červenec - srpen 2022. Náplň práce: Poskytování přímé obslužné péče klientům. Podpora soběstačnosti, nácvik denních činností. Posilování životní aktivizace. Vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby. Řešení záležitostí spojených s poskytovanou službou ve vztahu ke klientovi. Požadujeme: Základní nebo střední vzdělá ...

  • Pracovník v sociálních službách

    Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celé ...

  • Pracovník v sociálních službách

    Náplň práce: přímá práce o klienty, nepřetržitý provoz, Výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dodatková dovolená. Osobní příplatek po uplynutí zkušební doby, zvláštní příplatek, příplatky za SO + NE. Nástup dle dohody.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ošetřovatel v Nymburce. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro ošetřovatele Nymburk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ošetřovatel Nymburk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Nymburce na pozici Ošetřovatel 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19090 Kč do 32000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25235 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ošetřovatel Nymburk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :