Nabídka práce pro projektanty a konstruktéry v Náchodě

2 aktuálních volných míst

  • Manažer / manažerka kvality

    Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní náplň: kandidát povede tým pracovníků kvality výrobního závodu; převezme odpovědnost za systém provádění kontrol, testování, měření požadovaných jakostních parametrů výroby; bude komunikovat se zákazníky i dodavateli při provádění au ...

  • Manažer / manažerka rozvoje dodavatelů

    Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Jaká práce Vás na této pozici čeká: spolupráce při stanovování a následné realizaci schvalovacího procesu pro nové dodavatele; plánování a provádění procesních a technologických auditů dodavatelů; provádění přejímek materiálu u dodavatelů; aktivní rozvíjení schop ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako projektant, konstruktér v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro projektanty a konstruktéry Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Projektant, Konstruktér Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Projektant, Konstruktér 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 48250 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Projektant, Konstruktér Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :