Nabídka práce pro modeláře oděvů a střihače v Náchodě

2 aktuálních volných míst

  • Modelář / modelářka technické konfekce

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: práce s počítačovým programem AccuMark (digitalizace střihů). Kontakt: paní Šubertová Monika, tel.: 777 737 122, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Vysokov 199, 547 01 Náchod.

  • Pomocná dělnice / pomocný dělník v textilní výrobě

    Pracovní poměr na dobu neurčitou na pozici pomocná dělnice/pomocný dělník v textilní výrobě. Zaměstnavatel nabízí: možnost zajištění ubytování. Kontakt: Monika Šubertová, tel.: 777 737 124, e-mail.: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Náchod, Vysokov 199

Pomůžeme vám s hledáním práce jako modeláři oděvů, střihači v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro modeláře oděvů a střihače Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Modeláři oděvů, střihači Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Modeláři oděvů, střihači 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17000 Kč do 20500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19225 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Modeláři oděvů, střihači Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :