Nabídka práce pro maséry v Náchodě

4 aktuálních volných míst

 • Masér / masérka

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Požadavky: certifikát pro thajské masáže. Kontakt - Ing. Michal Kárník, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují.

 • Masér / masérka thajských masáží

  Požadavky: certifikát na thajské masáže. Zaměstnavatel nabízí: ubytování, stravu. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují.

 • Masér / masérka thajských masáží

  Požadavky: certifikát na thajské masáže. Zaměstnavatel nabízí: ubytování, stravu. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují. *

 • Masér / masérka thajských masáží

  Požadavky: masérský kurz - certifikát na thajské masáže. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují. *

Pomůžeme vám s hledáním práce jako masér v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro maséry Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Masér Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Masér 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21800 Kč do 21800 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21800 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Masér Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :