Nabídka práce asistent (ve zdravotnictví) v Náchodě

2 aktuálních volných míst

  • Obchodní asistent / obchodní asistentka

    Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2024) s možností prodloužení, pružná pracovní doba. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Mzdové ohodnocení se odvíjí dle zkušeností a znalostí. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost za svou práci, komunikace v týmu i se zákazníky, znalost práce na PC je samozřejmostí. Zaměstnanecké výhody: pohodo ...

  • Asistent / asistentka back office

    Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého obchodního týmu - zaměstnance na pozici ASISTENT / ASISTENTKA BACK OFFICE. Jeho hlavním úkolem bude podpora obchodního týmu. Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Náplň ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako asistent (ve zdravotnictví) v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce asistent (ve zdravotnictví) Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Asistent, Asistentka Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Asistent, Asistentka 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23600 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Asistent, Asistentka Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :