Nabídka práce pro telefonní prodejce v Mostě

2 aktuálních volných míst

  • Prodejci

    PRODEJCI Nejsi to náhodou TY, koho hledáme? - komunikace Ti nedělá problém - chceš pracovat na ranní směny? - chceš vydělávat zajímavou mzdu, kde si můžeš její výši sám ovlivnit? - chceš mít volné víkendy? - máš raději práci v kanceláři, než v továrně? - jsi maminka, která potřebuje stíhat školku nebo družinu? - máš kladný vztah ke kosmetic ...

  • Asistent/-ka prodeje, anketní dotazovatel/-ka

    ASISTENT/-KA PRODEJE, ANKETNÍ DOTAZOVATEL/-KA Hledáme nové kolegy s dobrými komunikačními dovednostmi. Ozvěte se nám pokud: - hledáš práci v týmu, kde dobrá nálada je priorita - zvládáš komunikaci po telefonu - chceš pracovat na ranní směny - chceš mít volné víkendy - máš malé děti a oceníš pracovní dobu Nabízíme: - mzda 96,50 Kč + prémie - jedno ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako telefonní prodejce v Mostě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro telefonní prodejce Most je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Telefonní prodejce Most?

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 97 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 108 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Telefonní prodejce Most?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :