Nabídka práce pro úředníky v Mladé Boleslavi

2 aktuálních volných míst

  • Úředník/úřednice ÚSC

    Prvotní kontakt: Na výběrovém řízení: předpokládaný termín 29.-31.8.2022 Pouze pro uchazeče se vzděláním: - vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru - nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, - neb ...

  • Úředník/úřednice ÚSC

    Prvotní kontakt: na výběrovém řízení: předpokládaný termín 29.-31.8.2022 správa majetku-zejména: evidence nemovitostí obce; převody, pronájmy nemovitostí včetně uzavírání smluv; agenda spojená s přípravou a pořizováním zápisů ze schůzí rady obce a zasedáním zastupitelstva obce -dovolená 200 hod.ročně, odměna (2x ročně), sociální fond:stravenky, p ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako úředník v Mladé Boleslavi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro úředníky Mladá Boleslav je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Úředník Mladá Boleslav?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mladé Boleslavi na pozici Úředník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21000 Kč do 33000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Úředník Mladá Boleslav?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :