Nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby v Mladé Boleslavi

1 aktuálních volných míst

  • Strážný justiční stráže

    Prvotní kontakt: Telefon: 482 426 270, 482 426 271 E-mail: [email protected] Občas ČR, věk nad 18 let, bezúhonnost -30 dnů dovolené Nabízíme: - tarifní třída 2. - od 26.420,- Kč (po základní odborné přípravě 3. TT od 28.050,- Kč) - zvýhodněné stravování - náborový příspěvek - příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na kulturní ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník vězeňské služby v Mladé Boleslavi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby Mladá Boleslav je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pracovník vězeňské služby Mladá Boleslav?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mladé Boleslavi na pozici Pracovník vězeňské služby 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26420 Kč do 28050 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27235 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pracovník vězeňské služby Mladá Boleslav?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :