Nabídka práce pro IT analytiky v Mladé Boleslavi

3 aktuálních volných míst

  • IT Business Analytik - MOD4 (m/ž)

    - Analýza příslušných služeb MOD4 společně s AUDI a vlastníky požadovaných funkcionalit - Řízení komunikace s partnery, získávání, informací z AUDI/VW - Řízení jednotlivých projektů v rámci ŠKODA Connect - Řízení externích zdrojů v rámci podpůrných služeb - Tvorba a údržba projektové dokumentace

  • R&D Specialista - asistenční a komfortní systémy

    Místo výkonu práce: Ptácká č.p. 319 Mladá Boleslav IV 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] Anglický jazyk, prokazatelná znalost elektroniky motorových vozidel.

  • IT Business analytik - SAP (m/ž)

    Prvotní kontakt: Osobně Telefon: 326 816 804 E-mail: [email protected] Náplň práce: -vedení a pravidelná kontrola projektů a změnových požadavků -koordinace procesní a systémové integrace -koordinace a spolupráce s dalšími útvary Škoda IT -sledování nových trendů -požadujeme VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako IT analytik v Mladé Boleslavi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro IT analytiky Mladá Boleslav je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve IT analytik Mladá Boleslav?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mladé Boleslavi na pozici IT analytik 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 40000 Kč do 80000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 58000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa IT analytik Mladá Boleslav?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :