Nabídka práce zedník v Mělníku

5 aktuálních volných míst

 • Pracovníci ve stavebnictví

  - přidavačské práce, příprava maltovin, přesun stavebních hmot , obsluha stavebních mechanismů, dopravních pásů, míchaček, mechanických lopat a další stavební práce Místo výkonu práce: okres Mělník dle zakázek Kontakt: po-pá 8:0-15:00

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

 • Zedníci

  Místo výkonu práce: Mělník Kontakt: p. Prodan - životopisy zasílejte e-mailem.

 • Zedník

  Požadujeme: manuální zručnost, jedná se o fyzicky náročnou práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, práce ve výškách. Místo výkonu práce: Lužec nad Vltavou. Kontakt: pí Dvořáková, životopisy zasílat e-mailem.

 • Zedník

  Stavební úpravy na halách, budovách a interiérech.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zedník v Mělníku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce zedník Mělník je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Zedník Mělník?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mělníku na pozici Zedník 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 25500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20052 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Zedník Mělník?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :