Nabídka práce pro recepční v Mělníku

3 aktuálních volných míst

  • Recepce + obsluha (VPP, brigáda nebo obojí)

    Do dobré party hledáme příjemnou kolegyni / kolegu na několik směn týdně na pozici recepční/obsluha bistra, prodej suvenýrů + cokoli třeba… Počet směn dle dohody. Ranní směna 6.00-ca10.00 a odpolední směna 16.20-ca 21.30. V případě zájmu pošlete životopis. Nástup možný ihned. Požadujeme: Požadujeme AJ nebo NJ, týmového ducha, sympatické vystupo ...

  • Recepční

    Hledáme pracovníka recepce pro objekt v Lužci n. Vltavou. Pouze denní směny v pracovních dnech, práce na zkrácený úvazek (směny á 10 hod., 1-2 týdně). Určeno pro OZP (invalidní důchodce), pro ostatní uchazeče případně možnost brigády (DPP). Mzda od 100,- Kč/hod. V případě zájmu kontaktujte technika zakázky: 736 159 855, [email protected] ...

  • Recepční

    Práce s klienty, vedení databáze. Požadujeme - Znalost AJ + RJ Kontakt: Maxim Ovchinnikov 777 577 978; [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako recepční v Mělníku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro recepční Mělník je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Recepční Mělník?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mělníku na pozici Recepční 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 17900 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 13950 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Recepční Mělník?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :