Nabídka práce truhlář, stolař v Litoměřicích

7 aktuálních volných míst

 • Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

  zájemce nevyučené v oboru zaučíme. Požadavky : manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Odměna : odpovídající zkušenostem, přístupu a kvalitě provedené práce Pracovní prostředí : práce v teplé, suché a výborně vybavené truhlárně. Ř. p. skupiny B výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně. ...

 • Truhlář, montážník nábytku

  Zručnost, schopnost samostatné práce, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou; vyučení v oboru nebo praxe. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně po tel. domluvě (Roudnice nad Labem, Jeronýmova 1503), nebo e-mailem nebo telefonicky (6:00 - 15:00 hod.).

 • Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

  náplň práce: - lodní interiér - zakázková výroba nábytku - dřevovýroba - ECO-dřevostavby Způsob prvního kontaktu: - e-mailem - telefonicky Po - Pá od 8.00 -13.00 hod.

 • Truhlář/truhlářka do zakázkové výroby

  požadujeme samostatnost při výrobě nábytku z lamina i dýhy. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.

 • Truhlář/truhlářka

  zabýváme se zakázkovou výrobou ze dřeva a moderních materiálů. Náplň práce: motnážní truhlářské práce (zakázková výroba ze dřeva). Řidičský průkaz sk. B výhodou. Požadujeme: - odborné vyučení bez maturity - týmovou spolupráci a komunikační schopnosti - orientaci ve výkresové dokumentaci a důraz na detail a kvalitu práce - samostatnost Způso ...

 • Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

  požadujeme: - vyučení a praxe v oboru tuhlář/nábytkář - pečlivost, zručnost, smysl pro detail - samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci Náplň práce: - výroba atypického nábytku, montáž nábytku Způsob prvního kontaktu: - telefonicky Po - Pá od 7.00 - 15.00 hod. - osobně v místě výkonu práce Po - Pá od 7.00 - 15.00 hod. ...

 • Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

  náplň práce: - samostatnost - znalost výkresové dokumentace - truhlářské práce na dílně - péče o svěřený materiál a nástroje - výroba a montáž nábytku - obsluha dřevoobráběcích strojů Způsob prvního kontaktu: - telefonicky Po-Pá.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako truhlář, stolař v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce truhlář, stolař Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Truhlář, Stolař Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Truhlář, Stolař 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25979 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Truhlář, Stolař Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :